מירב מינץ

מילה של מירב

אחרי החגים אני מתכננת לפתוח מחזור חדש של קורסים, ואני רוצה גם להזרים תנועה של לקוחות חדשים לאולפן. עם כל הפרסומים שעשיתי, עדיין כמעט לא מכירים אותי כאן... החלטתי הפעם להשקיע בפרסום שיעבוד, אבל איך?

מילה שלי

יאללה, פרה פרה. קודם כל ניצור לך תדמית שתגרום ללקוחות שלך להתחבר אלייך, ואחר כך נבנה קמפיינים פרסומיים עם המסרים הנכונים, לפי לו"ז וסדרי עדיפויות שנגדיר ביחד. להשקיע אמרת?

תוכנית הגרעין

בניית אישיות מותג וסט ערכים ששומרים על זהות אותנטית, אחידה ועקבית, כדי להצרב עמוק בתודעה של הלקוחות שלך ולבנות איתם יחסי אמון / וליצור תדמית אמינה, ע"י שפה ייחודית, מיצוב מדויק והבטחה חזקה.

בחירת שם לעסק וניסוח סלוגן קולע או שורת מיצוב בהירה, שיושבים בול על אסטרטגיית המיתוג ומשרתים היטב את המטרות שלך.

תוכן אקורדיון

גיבוש תכנית פעולה המבוססת על מחקר ופיצוח של כל הגורמים הקשורים במוצר, במותג, בשוק ובקהל היעד. דרכה נגדיר עבורך יעדים שיווקים, ונקבל החלטות על המסרים הפרסומיים וערוצי השיווק בהם נכון להשתמש כדי שתוכלי להשיג את היעדים שלך.

חשיבה יצירתית ובניית קונספט שיתקשר את המסר השיווקי ללקוחות, כך שהפרסום שלך יתפוס את תשומת הלב של הקהל הפוטנציאלי אליו את מכוונת.

תוכן אקורדיון

יצירת תוכן וכתיבה של המסרים הפרסומיים הנגזרים מהאסטרטגיה. קופי שעושה לך את העבודה הוא היכולת לשחק במילים ולהגיש את המסרים המדויקים בדרכים יצירתיות, שוברות שגרה ובעיקר- מניעות לפעולה.

תוכן אקורדיון

כתיבה ארוכה שתפקידה להניע לפעולה אליה אנחנו חותרות, כמו מאמרים, פוסטים, פרוספקטים ועוד.

תוכן אקורדיון

המילים הקטנות שגורמות ללקוחות שלך להרגיש טוב יותר ולהתחבר לשפת המותג שלך. ניסוח קישורים והנעות לפעולה, כפתורים באתר, הנחיות לביצוע פעולות, תגובות, דפי תודה וכל מה שקשור לחוויית משתמש.

תוכן אקורדיון

כתיבת תסריטים שיווקיים ע"פ האסטרטגיה והמטרות הממוקדות שלך, ובהתאמה לפלטפורמות המדיה השונות.

מתחמם מתחמם...

וככה זה התפוצץ

נגן וידאו

את איתנו!

המיני-קורס החינמי כבר בדרך אלייך,
חפשי אותו במייל.

תודה שנתת בי אמון, מקווה להצדיק אותו 🧡​